Východočeský bridžový klub definitivně
Napsal(a) Yetti dne 20.06.2007, rubrika Archiv, přečteno 1097x
V tuto chvíli můžu slavnostně oznámit, že VČ bridžový klub bude v ABC klubu v Pardubicích. Stoly budeme mít permanentně rozloženy v aule, kde je kromě baru i část s křesílky a stolečky - ideální pro posezení po skončení hry.

Východočeské bridžové kluby (Pardubice, Trutnov a NMNM) souhlasily s tím, že v prostorách tohoto klubu se budou odehrávat všechny turnaje VČ skupinové soutěže a VČ poháru. O uspořádání další VČ soutěže (ligy) budeme ještě diskutovat v Chaosklubu. Asi na kempu, kde jinde...

Podmínky, za kterých budeme v ABC klubu hrát, se oproti minulému článku změnily výrazně k lepšímu. Provozovoatel mi vyšel vstříc a splnil v podstatě všechna přání, se kterými jsem za ním přišel.

Bude to fungovat úplně jednoduše. Od září máme klub k dispozici každé úterý a po dohodě i kterýkoli jiný den (např. některé neděle budou Chaos tréninky). Nájem bude 20 Kč za hráče a tuto částku zaplatíme obsluze, která s námi bude po celý večer v klubu.

Bridžový klub bude v aule, ke které patří ještě předsálí a taneční sál. Po dohodě je možné zde pořádat velké bridžové turnaje (můj odhad je min. 50 stolů).
Bez komentářů