Chaos Camp 4.7.-8.7.2007
Napsal(a) Yetti dne 21.03.2007, rubrika Archiv, přečteno 1107x
Srdečně zvu všechny bridžisty na letošní Chaos camp. Zajistil jsem výbornou lokalitu - zámek Jemčina v jižních Čechách. Máme zamluvenou kompletní kapacitu zámku.

Trocha filosofie
Rád bych se s Vámi podělil o pár myšlenek, jak bych si tuhle akci představoval. Mým cílem je spojit relaxaci v krásné přírodě (zámek je uprostřed hlubokých lesů) s kvalitním bridžem. Proto se bude hrát pouze později odpoledne a večer. Za celý camp bude pouze jeden turnaj. Zahrajeme týmy na ca. 120 rozdání, přibližně 40 denně (hrací schema se přizpůsobí počtu účastníků). Vychází to kolem 6 hodin hry na den. Co budete dělat mimo turnaj, je kompletně na Vás. Hrací místnost bude otevřena celý den, lesy taky :)

Program
Středa 4.7. - příjezd
Turnaj družstev (orientační program na 9x14 rozdání)
Čtvrtek 5.7. 16:00 1.kolo
Čtvrtek 5.7. 18:00 večeře
Čtvrtek 5.7. 19:00 2.kolo
Čtvrtek 5.7. 21:00 3.kolo
Pátek 6.7. 16:00 4.kolo
Pátek 6.7. 18:00 večeře
Pátek 6.7. 19:00 5.kolo
Pátek 6.7. 21:00 6.kolo
Sobota 7.7. 16:00 7.kolo
Sobota 7.7. 18:00 večeře
Sobota 7.7. 19:00 8.kolo
Sobota 7.7. 21:00 9.kolo

Neděle 8.7. grilování, odjezd (možno přespat do pondělka)

Ubytování

Ubytování je na zámku v několika kategoriích. Zámecké pokoje jsou poměrně pěkně vybavené, společné sociálky. Pokoje na ubytovně mají jen postel a noční stolek. Je možnost ubytování ve vlastním stanu s využitím společných sociálek.

Cena za osobu a pobyt (4 noci) podle kategorií:

Zámecký dvoulůžák 1470 Kč
Zámecký třílůžák 1320 Kč
Zámecký čtyřlůžák 1190 Kč
Ubytovna 1000 Kč
Penzion Galiana 1000 Kč
Stan 400 Kč

Rozdělení do jednotlivých pokojů musíte nechat na mě. Do dvoulůžáku mají přednost manželské páry. Do přihlášky prosím specifikujte, jestli radši zámecký pokoj nebo ubytovna nebo stan.

Vklady a stravování

Vklad do turnaje dáme 200 Kč, studenti 100 Kč.

Stravování v místě, večeře výběrem z menu cca. 55-70 Kč, snídaně okolo 40 Kč (doporučuji objednat v přihlášce), obědy z jídelního lístku okolo 100 Kč.

Doprava

Poloha zámku trochu napovídá, že doprava nebude nic lehkýho. Veřejná doprava o víkendech a státních svátcích na Jemčinu neexistuje.

Autem

Asi nejpohodlnější způsob dopravy. Z Prahy do Humpolce po D1 a pak přes Pelhřimov a Jindřichův Hradec. Dá se i po Budějovický, ale to je před víkendem o nervy.

Z Pardubic a Východních Čech přes Chrudim, Ždírec a Havlíčkův Brod do Humpolce a pak viz výše.

Z Budějic přes Třeboň a Stráž nad Nežárkou.

Vlak + kolo

Naprosto perfektní způsob dopravy, pokud Vám jízda na kole činí spíš potěšení než obtíže. V 16:14 z Prahy bude pravděpodobně společná jízdenka. Výstup ve Veselí nad Lužnicí, pak 20 km. Místa pro kolo se musí rezervovat, až přijde čas, dám výzvu a společně to zamluvíme.

Vlak

Nejbližší stanice je Lomnice nad Lužnicí nebo Jindřichův Hradec, oboje 12 km. Pěšky je to docela otrava, ale aut bude asi dost a nejspíš půjde zajistit odvoz za mírný úplatek pro řidiče :) Vlak do Lomnice i do JH navazuje ve Veselí na ten společný vlak z předchozího bodu.

Vlak + autobus

Dá se chytit autobus z Lomnice nad Lužnicí (17:15) nebo z Jindřichova Hradce (18:10). Nejlepší spojení to našlo autobus-autobus v 15:30 z Florence s přestupem v JH a rezervou 15 minut na přestup. Místenka s předstihem bude asi nezbytnost. Zpátky jede autobus až v pondělí :)

Úroveň hry

Akce je otevřená pro hráče všech úrovní. Ale je celkem známá věc, hráči příliš rozdílných úrovní se u stolu moc rádi nepotkávají. Vyřešíme to rozdělením turnaje do dvou skupin podle úrovně - soutěžní a společenské. Buď to rozdělíme ještě před začátkem turnaje nebo bude turnaj systémem kvalifikace - finále/consolation. To se uvidí podle skladby účastníků a preferencí uvedených v přihlášce.

Kouření a alkohol

Hrací místnost je nekuřácká. Pití alkoholu v hrací místnosti bude dovoleno, ale budu apelovat na střídmost, a to zejména v soutěžní(finalové) skupině.

Přihlášky

Přihlašujte se prosím mailem na p.poslednik(zavináč)volny.cz. Přihláška je závazná. Zálohu vybírat nebudu, jsme lidi. Pokud zrušíte rezervaci pozdě, musíte počítat se storno poplatkem.

Do přihlášky prosím uveďte ubytování, které byste rádi využili, a případně složení družstva. Hlašte se i jednotlivě nebo po dvojicích, družstva se dají dohromady na místě a každý bude hrát. Taky prosím uveďte preferovanou úroveň hry (společenské/soutěžní).

Konec přihlášek 31.5.2007! Po tomto datu vezmu přihlášku jen v případě, že to bude organizačně výhodné.

Akce potvrzena!!!

V tuhle chvíli mám závazně přihlášeno 20 hráčů, akce se už jistě uskuteční. Díky těm, kteří se rychle přihlásili a umožnili potvrdit rezervaci.

Zatím se přihlásili

Po zralé úvaze jsem se rozhodnul, že info o tom, kdo se přihlásil a kam se ho(ji) chystám ubytovat budu psát sem. Jednak to bude na jednom místě a druhak si to můžete zkontrolovat a případně mi mailem vynadat. Pokud by někomu vadilo, že to sem píšu, může mi rovněž vynadat :)

Kapacita je:

18.4. Pozor, změna (snížení) kapacity ze strany ubytovatele. Vyřešili jsme rezervací v penzionu Galiana, cca 500 m přes zahradu od zámku. Nová kapacita:

Zámek: 4xtřílůžák, 6x dvoulůžák
Ubytovna: čtyřlůžák, 2x dvoulůžák, 1x velmi malý dvoulůžák
Galiana: čtyřlůžák, 2xtřílůžák, dvoulůžák

Kdo se přihlásil:

Bahníková Eva (Z3-b)
Bahník Petr (Z3-b)
Bahník Ondra (Z3-b)
Bernstein Shelly (Z2)
Bernstein Mike (Z2)
Cajti (+1,S)
Černá Anička (S)
Demlová Iška (Z3-b)
Dvořák Ruda (Z3-c)
Ertnerová Markéta (G2)
Ertner Honza (+2, G2+2xG3-a)
Frabša Zdeněk (S)
Frank Vašek (S)
Henzlová Irena (U2)
Henzl Josef (U2)
Heppner Petr -
Hlaváč Honza (Z3-c)
Hozda Miloš (Z3-a)
Jelínek Petr (S)
Kořínek Luboš (Z3-c)
Krausová Anička (G3-a)
Kraus Jirka (G3-b)
Kyptová Monika (+2, G4)
Kypta Vašek (G4)
Ludvík Bohouš (+1,U2m)
Myš (U4)
Navrátil Franta (G3-b)
Novotný Honza (S)
Nymšová Lucka (S)
Petrásek Kryštof (S)
Petrásek Matěj (S)
Pěkná Denisa (Z2)
Pěkný Pavel (Z2)
Plosová Anna (Z3-d)
Pojman Míla (U4)
Pokorný Oldřich (Z3-c)
Posledník Přemek (+3, 2xZ2)
Pospíšil Milan (G3-b)
Pulkrab Petr (Z2)
Sigi (U4)
Svobodová Pavlína (Z2)
Svoboda Ota (Z2)
Sůra Jarda -
Šídlová Věra (Z2)
Šlemr Jakub (+1, U2)
Špatná Hana (Z3-d)
Šklíba Milan (Z3-a)
Teichmann Lukáš (S)
Vaněk Jirka (Z3-a)
Zálesák (S)
Žylka Kamil (S)
Bez komentářů