Pravidelné hraní
Napsal(a) Yetti dne 15.09.2009, rubrika Archiv, přečteno 854x
Kdy a kde

Každou středu od 18:00 do cca. 21:00 v klubu deskových her Paluba, Lidická 40, Praha 5. Klub je otevřen až do 23h. Plán a další informace na webu Paluby.

Volné hraní

Volné hraní probéhá vždy a je otevřené pro každého, kdo alespoň částečně umí hrát bridž. Probíhá každou středu, s výjimkou dní, kdy je na těchto stránkách vypsán turnaj. Ročně očekáváme takovou situaci 2-3x.

Volné hraní je přístupné i těm, kteří přijdou později (pokud to bude před devátou večer :-)) i těm, kteří musí dříve odejít. U volného hraní se střídá a vždy si zahrají všichni, kteří přijdou.

Nepravidelné turnaje

Jestliže se nás v 18:00 sejde dostatek, můžeme pro zájemce uspořádat miniturnaj na 2,5-3 hodiny (18-22 rozdání). Hráči se zasednutím k turnaji zavazují dohrát do konce. Konec turnaje bude vždy směrován k 21:00, ale kdo už klubové turnaje hrál, ví, že je to termín orientační a může se protáhnout.

Uspořádání turnaje se musí někdo ujmout. Pokud se Vám zdá, že lidí je dost, a chcete si turnaj zahrát, prostě to hlasitě navrněte :-)

Plánované turnaje

Plánované turnaje jsou vyhlašovány samostatnou pozvánkou v sekci Aktuality. Pravidelně bývá plánovaný Vánoční turnaj poslední středu před Vánočními prázdninami.

Za kolik

Za hraní se platí podle ceníku Paluby. Jednorázové hraní stojí (v r. 2010) 50 Kč, studenti 40 Kč. Pokud si při placení vyžádáte kartičku stálého hráče a budete si na ni při každém placení nechat dávat razítka, bude Vaše čtvrtá účast zdarma.

Na kalendářní rok je možné si zakoupit členství Paluby, které umožňuje neomezené hraní (Deskové hry + bridž) v kterýkoli otvírací den, levnější občerstvení a výrazné slevy při nákupu deskových her. V roce 2010 to bylo 1000 Kč na ro, studenti 800 Kč. Podrobněji opět na webu Paluby.
Bez komentářů