Turnaj České Švýcarsko
Napsal(a) Myš dne 10.07.2008, rubrika Archiv, přečteno 1885x
Povzbuzen nemalým a pro leckoho snad i překvapivým úspěchem předchozího bridžového „výjezdního zasedání“ ve Slavonicích, rozhodl jsem se uspořádat podobnou akci s ambicemi přispět svou troškou k upevnění pozice přátelských turnajů pořádaných klubem Chaos vždy na některém zajímavém místě České republiky. Dlouhodobou snahou je, aby si tyto turnaje postupně získaly svou tradici a pevně zakořenily v povědomí naší (nejen) bridžové veřejnosti.

Tentokrát padl los na malebný kout u samé severní hranice Čech, vesničku Janov v Českém Švýcarsku nedaleko Děčína. Samo prostředí i hostitelský podnik limitují akci do poněkud komornějších rozměrů, to však nepovažuji za nevýhodu a do jisté míry je to i mým záměrem.

Přestože se místo nachází v samém srdci přírody, tvořené podkladem z pískovcových skal, je velmi dobře dopravně dostupné. Pro cestu autem je nejlépe jet z Děčína po pravém břehu Labe do Hřenska a poté vystoupat po místní silnici vzhůru z údolí Labe. Ti, kdo nechtějí nebo nemohou cestovat vlastním vozem, mohou z Děčína využít autobusu linky 85, který jezdí na české venkovské poměry celkem často, a to i o víkendu.

Níže naleznete vždy nejaktuálnější informace týkající se turnaje, jakož i průběžně doplňovaný seznam přihlášených.

Budu velice rád, pokud se turnaj zdaří alespoň tak, jako ten předcházející a věřím, že si příležitost strávit víkend v přírodě a s přáteli u karetního stolu nenecháte ujít.

<:|=)~~

Pozvánka na turnaj
Jízdní řád autobusu Děčín - Janov

Začátek turnaje v sobotu je posunut na 17 hodin, aby bylo možno k cestě na místo využít autobus s příjezdem v 16:38.

Dosud se přihlásili:
Ota Svoboda
Pavlína Svobodová
Přemek Posledník
Martin Sigmund
Honza Hlaváč
Míla Pojman
Iva Justová
Zdeněk Laštovička
Jiří Křivánek
Jiří Netuka
Vláďa Nulíček
Pavlína Vajdová
Bez komentářů