Výsledky
Napsal(a) Yetti dne 19.12.2013, přečteno 1097x, komentováno 0x
6 stolů, Mitchell

NS
-----
1. Benešová - Frabša 63.64%
2. Hovorka - Posledník 55.00%
3. Mazurová - Kopecký 52.78%
4. Kluková - Švejkovská 48.61%
5. Lapčíková - Kupková 48.33%
6. Janíková - Čajová 31.82%

EW
-----
1. Macura - Vajda 63.64%
2. Dvořák - Španěl 57.58%
3. Mazur - Pojman 54.55%
4. Lusk - Čaj 51.52%
5. Hlaváč - Patřičný 39.39%
6. Vajdová - Hora 33.33%

Napsal(a) Yetti dne 05.12.2013, přečteno 688x, komentováno 0x
2,5 stolu, cross-IMP

1. Lapčíková - Kopecký +3,19
2. Benešová - Hlaváč +1,44
3. Lusk - Patřičný 0
4. Švejkovská - Vajda -2,19
5. Kluková - Hora -2,44

Napsal(a) Yetti dne 28.11.2013, přečteno 1061x, komentováno 0x
Howell, 6 stolů

1.-2. Vajdová - Vajda 63.63%
1.-2. Schulzová - Laštovička 63.63%
3. Leitermann - Pírek 56.36%
4. Bráza - Urban 52.27%
5. Patřičný - Pojman 51.81%
6. Lapčíková - Štrbová 51.36%
7. Hlaváč - Posledník 49.09%
8. Kluková - Lusk 48.63%
9. Scháňka - Žylka 47.73%
10. Francisco - Hora 42.27%
11. Švejkovská - Hovorka 40.45%
12. Čajová - Čaj 32.72%


Napsal(a) Yetti dne 21.11.2013, přečteno 793x, komentováno 0x
2 stoly cross-IMP

1. Kluková - Lusk +1,89
2. Benešová - Hlaváč -0,11
3. Švejkovská-Hovorka-Posledník -0,78
4. Hora - Vajda -1,00

Napsal(a) Yetti dne 07.11.2013, přečteno 331x, komentováno 0x
4 stoly s roverem, Howell

1. Lapčíková (rover) 63.50%
2.-3. Kluková - Janíková 59.52%
2.-3. Lusk - Posledník 59.52%
4. Pojman - Patřičný 54.76%
5. Hora - Hlaváč 51.59%
6. Švejkovská - Vajda 50.79%
7. Mitáčková - Novotný 48.02%
8. Čajová - Čaj 43.25%
9. Benešová - Hovorka 31.75%

Napsal(a) Yetti dne 23.10.2013, přečteno 408x, komentováno 0x
Howell, 3.5 stolu s roverem

1. Janíková - Lapčíková 68.06%
2. Benešová - Hlaváč 65.28%
3. Francisco (rover) 60.71%
4. Dvořák - Vajda 52.78%
5. Kluková - Hora 51.38%
6. Švejkovská - Hovorka 41.67%
7. Lusk - Posledník 38.89%
8. Mitáčková - Patřičný 29.17%
Napsal(a) Yetti dne 23.09.2013, přečteno 673x, komentováno 0x
Pátek, párák, TOPy:

1. Králík M. - Králík J. 64,28%
2. Lapčíková - Novotný 59,52%
3. Mališová - Mališ 49,20 %
4.-5. Hovorka - Lusk 47,62%
4.-5. Vajdová - Vajda 47,62%
6. Dostál - Posledník 45,24%
7. Kluková - Hora 44,44%
7. Benešová - Hlaváč 42,06%

Sobota, individuál

1. Tomáš Vajda,
2. Jan Lusk
3. Bea Benešová
4. Martin Dostál
5. Zuzka Kluková
6. Jan Hlaváč
7. Jakub Hora
8. Jiří Hovorka
9. Pavlína Vajdová

Sobota, páry, cross-IMP

1. Hlaváč - Posledník +3,94
2. Dostál - Lusk +1,06
3. Vajdová - Vajda -1,13
4. Benešová - Hovorka -1,69
5. Kluková - Hora -2,19

Neděle, páry, cross-IMP

1. Kluková - Hora +2,00
2.-3. Hovorka - Lusk +0,44
2.-3. Dostál - Posledník +0,44
4. Vajdová - Vajda -1,19
5. Benešová - Hlaváč -1,69

Napsal(a) Yetti dne 16.05.2013, přečteno 418x, komentováno 0x
2 stoly, 21 rozdání, cross-imp

1. Lusk - Posledník +2.05
2. Kluková - Hora +0.57
3. Hovorka - Patřičný -1.00
4. Švejkovská - Rund -1.62
Napsal(a) Yetti dne 31.01.2013, přečteno 425x, komentováno 0x
Cross-IMP, 2 stoly, 18 rozdání

1. Wirthová - Vajda +4.0
2. Hora - Posledník -0.78
3. Shrbená - Čaj -1.33
4. Švejkovská - Vančura - 1.89

Napsal(a) Yetti dne 20.12.2012, přečteno 394x, komentováno 0x
Hrálo se 19.12. systémem Howell na 3,5 stolu, 21 rozdání, losovaný párák.

1. Pipek - Pojman 56.9%
2. Mitáčková - Posledník 55.6%
3.-4. Kluková - Rund 51.4%
3.-4. Vajdová - Vajda 51.4%
5. Švejkovská - Nymš 48.6 %
6. Hora - Novotný 44.4%
7. Hovorka - Lusk 38.9%

Napsal(a) Yetti dne 08.11.2012, přečteno 368x, komentováno 0x
Howell na 3 stoly, barometr na 20 rozdání:

1. Kluková - Vajda 53.75%
2. Hlaváč - Posledník 52.5%
3. Vajdová - Roubal 51.25%
4. Justová - Pojman 50%
5.-6. Čaj - Hovorka 46.25%
5.-6. Schulzová - Laštovička 46.25%

Napsal(a) Yetti dne 04.10.2012, přečteno 327x, komentováno 0x
3 stoly, 25 rozdání, barometr s vyvažováním linek

1. Justová - Lusk 68%
2. Vajdová - Vajda 60%
3. Hlaváč - Posledník 58%
4.-5. Hovorka - Rund 40%
4.-5. Kluková - Pojman 40%
6. Šmatová - Čaj 34%

Napsal(a) dne 02.11.2011, přečteno 361x, komentováno 0x
Výjezdní zasedání Chaosu v Golčově Jeníkově proběhlo díky skromné účasti v opravdu komorní formě. Díky tomu, že na každý z turnajů se nás sešlo 9, hrálo se systémem cross-IMP s tím, že jeden hráč vždy pauzoval. Níže jsou výsledky.

Turnaj Golčův Jeník
1. Erdeová-Mašek
2. Vajdová-Lusk
3. Hlaváč-Posledník
4. Pojman-Vajda

Turnaj Jeníkův Golč
1. Justová-Pojman
2. Erdeová-Mašek
3. Hlaváč-Posledník
4. Vajdová-Vajda

Turnaj Nechť zavládne Chaos
1. Hlaváč-Posledník
2. Vajda-Vozábal
3. Justová-Lusk
4. Erdeová-Mašek

Turnaj Myš v opici
1. Vajdová-Vozábal
2. Erdeová-Mašek
3. Hlaváč-Posledník
4. Justová-Lusk

Celkovým vítězem Chaos víkendu se stal pár Jana Erdeová - Jiří Mašek.
Napsal(a) Myš dne 20.05.2011, přečteno 415x, komentováno 0x
Ve středu 18.5. proběhl v Palubě párový turnaj Chaosu s docela slušnou účastí. Zde jsou výsledky:

1. Kálalová - Roubal 47
2. Hlaváč - Posledník 43
3. Wirthová - Sobura 38
4. Justová - Lusk 34
5. Vajdová - Vajda 33
6. Hovorka - Noga 31
7. Dovřáková - Čaj 26
Napsal(a) Myš dne 26.10.2010, přečteno 541x, komentováno 0x
Níže výsledky turnaje a pár fotek z výjezdní akce Chaosu v Teplicích nad Metují 23.10.2010.

1. Erdeová-Mašek 62,50%
2. Bahník-Posledník 61,57%
3. Dvořáková-Hovorka 56,94%
4. Vajdová-Pojman 53,70%
5. Ertner-Jindra 47,69%
6.-7. Kálal-Vintera 46,76%
6.-7. Rosolová-Laštovička 46,76%
8. Picmausová-Picmaus 43,98%
9. Justová-Lusk 43,52%
10. Kálalová-Sobura 36,57%

Obrázek na ChaosBridge
Ceny do turnaje - věnoval Přemek

Obrázek na ChaosBridge
1. místo

Obrázek na ChaosBridge
2. místo

Obrázek na ChaosBridge
3. místo

Obrázek na ChaosBridge
Vítěz spodní poloviny tabulky

Obrázek na ChaosBridge
...a aspoň jedna fotka z výletu do skal
Napsal(a) Yetti dne 27.05.2010, přečteno 515x, komentováno 0x
Turnaj 26.5.:

1. Erdeová - Mašek
2.-3. Noga - Lusk
2.-3. Rosolová - Laštovička
4. Pojman - Posledník
5. Kálalová - Šanc
6. Dvořáková - Čaj
7. Hovorka - Sobura

Celkové pořadí:

1 Jiří Mašek 192
2 Jana Erdeová 192
3 Miloslav Pojman 152
4 Zdeněk Laštovička 139
5 Přemysl Posledník 114
6 Anna Kálalová 105
7 Marie Rosolová 102
8 Jan Lusk 63
9 Viktor Šanc 60
10 Iva Justová 34
11 Jana Dvořáková 22
12 Petr Čaj 16
Napsal(a) Yetti dne 13.05.2010, přečteno 468x, komentováno 0x
1. Erdeová - Mašek
2. Kálalová - Šanc
3.-4. Justová - Lusk
3.-4. Nymšová - Laštovička
5. Dvořáková - Čaj
6. Wirthová - Noga
Napsal(a) Yetti dne 08.04.2010, přečteno 474x, komentováno 0x
17.3.:

1. Kálalová - Roubal
2. Erdeová - Mašek
3. Lusk - Šanc
4. Hlaváč - Posledník

7.4.:

1. Schulzová - Laštovička
2. Pojman - Posledník
3. Kálalová - Kálal
4.-5. Justová - Hovorka
4.-5. Erdeová - Mašek
6. Dvořáková - Čaj
7. Noga - Sobura

Napsal(a) Yetti dne 25.02.2010, přečteno 423x, komentováno 0x
1.-2. Erdeová - Mašek
1.-2. Pojman - Posledník
3. Kálalová - Lusk
4. Justová - Šanc
5. Hovorka - Ossendorf
6. Rosolová - Laštovička
7. Noga - Sobura
8. Dvořáková - Čaj


Pořadí seriálu po 8 kolech:

1 Miloslav Pojman 129
2 Jana Erdeová 123
3 Jiří Mašek 123
4 Přemysl Posledník 90
5 Zdeněk Laštovička 88
6 Marie Rosolová 88
7 Anna Kálalová 50
8 Viktor Šanc 43
9 Jan Lusk 41
10 Jiří Hovorka 28
11 Iva Justová 23
12 Jan Hlaváč 16
13 Jana Dvořáková 15
14 Petr Čaj 9
Napsal(a) Yetti dne 10.02.2010, přečteno 402x, komentováno 0x
1. Pojman - Posledník
2. Rosolová - Laštovička
3. Jurčák - Hovorka
4. Lusk - Noga
5. Justová - Šanc
6. Nejman - Ossendorf
7. Erdeová - Mašek
8. Dvořáková - Čaj

Průběžné pořadí seriálu:

1 Miloslav Pojman 104
2 Jiří Mašek 98
3 Jana Erdeová 98
4 Zdeněk Laštovička 85
5 Marie Rosolová 85
6 Přemysl Posledník 65
7 Pavlína Vajdová 64
8 Anna Kálalová 38
9 Viktor Šanc 36
10 Jan Lusk 29
11 Jiří Hovorka 24
12 Jan Hlaváč 16
13 Iva Justová 16
14 Jana Dvořáková 14
15 Petr Čaj 8
16 Olda Kurka 5
Napsal(a) Yetti dne 21.01.2010, přečteno 460x, komentováno 0x
1. Rosolová - Laštovička
2. Lusk - Šanc
3.-4. Noga - Posledník
3.-4. Erdeová-Mašek
5. Dvořáková - Čaj

Průběžné pořadí seriálu Paluba zveřejníme později
Napsal(a) Yetti dne 06.01.2010, přečteno 743x, komentováno 0x
Výsledky tříkrálového turnaje 6.1.2010:

1. Bahník - Leitermann
2.-3. Rosolová - Laštovička
2.-3. Erdeová - Mašek
4. Wirthová - Hovorka
5. Dvořáková - Černá/Janeček
6. Justová - Šanc
7.-8. Kálalová - Lusk
7.-8. Hlaváč - Posledník
9. Kupka - Kurka


Průběžné pořadí:

1 Jiří Mašek 92
2 Jana Erdeová 92
3 Miloslav Pojman 72
4 Pavlína Vajdová 64
5 Anna Kálalová 38
6 Zdeněk Laštovička 37
7 Marie Rosolová 37
8 Ondřej Bahník 34
9 Ondřej Leitermann 32
10 Přemysl Posledník 29
11 Zdeněk Roubal 21
12 Viktor Šanc 19
13 Jan Hlaváč 16
14 Pavel Finfrle 15
15 David Vozábal 15
16 Jiří Hovorka 12
17 Jana Dvořáková 12
18 Iva Justová 12
19 Martin Dostál 12
20 Dana Wirthová 10
21 Jan Lusk 9
22 Anna Černá 7
23 Miloslav Janeček 6
24 Petr Čaj 6
25 Olda Kurka 5
26 Markéta Dudková 2
27 Vít Ossendorf 2
28 Gábina Vítová 1
29 Lukasz Kupka 1
Napsal(a) Yetti dne 29.12.2009, přečteno 452x, komentováno 0x
Výsledky Vánočního turnaje 16.12.2009

1. Erdeová - Mašek 68%
2. Vajdová - Vozábal 59%
3. Pojman - Šanc 51%
4. Kálalová - Hlaváč 45%
5. Dudková - Bahník 42%
6. Wirthová - Hovorka 35%
Napsal(a) Yetti dne 25.11.2009, přečteno 476x, komentováno 0x
Hráno 25.11., 4 stoly, Howell

1. Anna Kálalová - Míla Pojman 69.84%
2. Pavlína Vajdová - Přemek Posledník 53.96%
3. Marie Rosolová - Zdeněk Laštovička 53.17%
4.-5. Petr Čaj - Zdeněk Roubal 48.41%
4.-5. Jana Dvořáková - Honza Hlaváč 48.41%
6. Iva Justová - Viktor Šanc 47.61%
7. Jan Lusk - Vít Ossendorf 46.03 %
8. Gábina Vítová - Anna Černá 32.53%
Napsal(a) Yetti dne 25.11.2009, přečteno 469x, komentováno 0x
Hráno 4.11., 3 stoly, Howell

1. Jana Erdeová - Jiří Mašek 64%
2. Pavel Finfrle - Zdeněk Roubal 57%
3. Martin Dostál - Přemek Posledník 56%
4. Iva Justová - Jan Lusk 49%
5.-6. Jiří Hovorka - Míla Pojman 37%
5.-6. Olda Kurka - Viktor Šanc 37%
Napsal(a) Myš dne 02.10.2009, přečteno 531x, komentováno 0x
Dne 30.9.2009 se uskutečnil zahajovací turnaj seriálu Paluba s podtitulem Běloruský turnaj. Níže naleznete výsledky.

1. Vajdová - Pojman 30 KB
2. Erdeová - Mašek 15 KB
3. Rosolová - Laštovička 8 KB
4. Dostál - Hlaváč 4 KB
5. Kurka - Šanc 2 KB
6. Justová - Lusk 1 KB
Napsal(a) Yetti dne 15.09.2009, přečteno 469x, komentováno 0x
Pátek - 2,5 stolu, 30 rozdání, crossimp

1. Vajdová - Vozábal +1,63
2. Pojman - Posledník +1,58
3. Dudková - Bahník -0,21
4. Justová - Laštovička -1,37
5. Kurka - Lusk -1,63

Sobota - 3 stoly, 40 rozdání, crossimp

1. Vajdová - Vozábal +1,56
2. Justová - Laštovička +1,08
3. Dudková - Bahník +0,50
4. Pojman - Posledník +0,25
5. Dostál - Hlaváč -1,08
6. Kurka-Kupka-Lusk -2,31

Napsal(a) Iva dne 15.07.2009, přečteno 504x, komentováno 0x
Turnájek na 12 krabic Howell-Crossimp na 2 stoly:

1. Vajdová - Sobura (+17)
2. Laštovička - Ossendorf (+7)
3. Justová - Šanc (+5)
4. Posledník - Kupka (-29)
Napsal(a) Yetti dne 05.05.2009, přečteno 1567x, komentováno 0x
Turnaj družstev / teams' tournament:

Úplné výsledky / Complete results

Butler

Pořadí družstev / Teams' ranking

1. P.S. (CZ) - Gábina Galbavá, Štěpán Galbavý, Jakub Šlemr, Lucie Vondáčková, Helena Zadražilová, Michal Zadražil
2. Z-TECH (LV) - Karlis Rubins, Janis Maurins, Martins Lorencs, Jurijs Balashovs
3. SPEMM (CZ) - Jana Erdeová, Jiří Mašek, Blanka Medlínová, Luboš Spálovský
4. Roky (A/HR) - Jan Fučík, Pavo Marinković, Peter Zelnik, Martin Rokyta
5. P.P. (CZ) - Ondřej Bahník, Markéta Dudková, Petr Jelínek, Miloslav Pojman
6. Acol (CZ) - Eva Bahníková, Petr Bahník, Pavlína Svobodová, Ota Svoboda
7. MiNa (BY/RU) - Olga Bytskevich, Igor Bytskevich, Oxana Leonenko, Victoria Volina
8. Anna K (CZ) - Anna Krausová, Bohumil Ludvík, Bohumil Picmaus, Jiří Kraus
9. STS Chvojkovice (CZ) - Michal Humpál, Denisa Pěkná, Pavel Pěkný, Pavlína Vajdová, David Vozábal
10. Linz (A) - Maria Schrober, Michaela Wufka, Max Füreder, Wolfgang Berner
11. Hu-By (BY/H) - Klara Makara, József Kocsis, Dimitrij Kamljuk, Dimitrij Khodkov
12. C.M. (A/CZ) - Lucia Nymšová, Ingeborg Ohrner, Renate Schrammel, Milan Šklíba
13. Honzíci (CZ) - Jana Ertnerová, Vlastimil Jaroš, Jan Martynek, Jan Martynek
14. Chaos (CZ) - Václav Frank, Zdeněk Laštovička, Vladimír Nulíček, Přemysl Posledník
15. MAJ (CZ) - Jaroslava Soukupová, Zoša Vyoralová, p.Prosecký, p.Rezek
16. BK Máj (CZ) - Josef Karhan, Lubomír Kořínek, Monika Kyptová, Václav Kypta
17. MMTS Kwidzyn (PL) - Alexei Bytskevich, Anna Gutowska, Jacek Kaczor, Janusz Swider, Ivan Verenich
18. Myš (CZ) - Martin Dostál, Jan Hlaváč, Jan Lusk, Iva Justová
19. Chrpa (CZ) - Anna Demlová, Milan Pospíšil, Irena Henzlová, Josef Henzl
20. JALO (CZ) - Jarmila Dočekalová, Anna Plosová, Lenka Slabá, Oldřch Pokorný

Napsal(a) Yetti dne 23.04.2009, přečteno 672x, komentováno 0x
Tolik lidí v Chaosu už dlouho nebylo, přišlo jich 19! Zvládli jsme plné 4 stoly, 14 rozdání, Howell. Výsledky tady:

1. Miloš Hevjarík/Jirka Hovorka - Mike Bernstein 61.9%
2. Viktor Šanc - Míla Pojman 56.9 %
3.-4. Vítek Ossendorf - Zdeněk Laštovička/Přemek Posledník 53.6 %
3.-4. Shelly Bernstein - Martin Sigmund 53.6 %
5. Andrew Sobura - Jan Hlaváč 52.4 %
6. Zuzka Horová - Radka Malá 47.6 %
7. Bodo Kuse - Lucka Nymšová 38.1 %
8. Milan Nejman - Iva Justová 36.9 %

Napsal(a) Yetti dne 20.12.2008, přečteno 619x, komentováno 0x
Tři a půl stolu, 21 rozdání, Howell, párák

1. Justová-Píša 56,9%
2. Bahník O.-Hlaváč 55,6%
3. Ertnerová-Martynek 52,8%
4. Tegze-Urban 48,1%
5. Lusk-Pojman 45,8%
6. Vajdová-Posledník 44,4%
7. Kurka-Zeithaml 43,1%
Napsal(a) Yetti dne 28.09.2008, přečteno 972x, komentováno 0x
Sobota 28.9., 2x14 rozdání cross-IMP

1. Svobodová – Svoboda +1,3
2. Křivánek – Netuka +1,27
3. Wichtowski – Malecki +0,95
4. Vajdová – Posledník +0,45
5. Pojman – Nulíček -0,51
6. Hlaváč – Lusk -0,68
7. Justová – Laštovička -1,05
8. Adamczak – Pastuszko -1,51


Neděle, 25 rozdání cross-IMP

1. Vajdová – Posledník
& Svobodová – Svoboda +1,52
3. Justová – Laštovička +0,5
4. Pojman – Nulíček -0,24
5. Hlaváč – Lusk -0,48
6. Křivánek – Netuka -2,82

Napsal(a) Jelen dne 09.07.2007, přečteno 783x, komentováno 0x
Družstvo Chaosu ve složení Yetti, Bahňák, Lahváč, Jelen, Nulda, Sigi vyhrálo hlavní soutěž týmů Chaos kempu na zámku Jemčina. Povedlo se nám zaskočit oba favority soutěže. Acol sice prošel soutěží neporažen, těsné výhry však nepřinášely dost bodů. ZOO se nevzpamatovalo z porážky 6-24 v úvodním kole a vůbec nepostoupilo do finálové skupiny.
Chaos byl v bezpečí již po prvním dni, kdy porazil Wunderbar 25-3 a po porážce 11-19 od Acolu si další pětadvacítkou zajistil postup. Díky výtečné sérii Wunderbaru (2x 25 + 14-16 s Acolem) bylo navíc jasné, že do finále půjde Chaos s komfortním přenosem 36 VP ze dvou zápasů, který se nakonec ukázal být nejvyšším v turnaji.
Ve finálové části už Chaos první místo neopustil a po výhrách 23-7 a 20-10 si vybudoval dostatečný náskok, takže nevadila ani závěrečná prohra 14-16 s dalším medailistou, družstvem Anna K.

Celkové pořadí (vím, že to není k přečtení, ale stěžujte si webmasterovi...)
+-------------------------------------------------------------------------+
|Por. Druzstvo VP IMP Zapasy Prumer VP +-VP/IMP|
+-------------------------------------------------------------------------+
| 1.| 2 Chaos | 93 | 87 | 5 | 18.6 | / |
| 2.| 4 Acol | 84 | 43 | 5 | 16.8 | / |
| 3.| 7 Anna K | 81 | 27 | 5 | 16.2 | / |
| 4.| 10 Nadrazi | 74 | -7 | 5 | 14.8 | / |
| 5.| 8 Cokoliv | 69 | -25 | 5 | 13.8 | / |
| 6.| 5 Wunderbar | 46 |-125 | 5 | 9.2 | / |
+-------------------------------------------------------------------------+
| 7.| 12 ZOO |107 | 139 | 5 | 21.4 | / |
| 8.| 9 Krakonos | 86 | 49 | 5 | 17.2 | / |
| 9.| 11 Hola | 83 | 30 | 5 | 16.6 | / |
| 10.| 3 Domaci | 63 | -52 | 5 | 12.6 | / |
| 11.| 6 Chrpa | 62 | -51 | 5 | 12.4 | / |
| 12.| 1 Mys | 47 |-115 | 5 | 9.4 | / |
+-------------------------------------------------------------------------+


Ve finálové skupině měl Chaos zastoupení i v družstvech Wunderbar a Cokoliv, která sice neuspěla, ale výtečnými výsledky proti Acolu (14-16 resp. 13-17) pomohla tomu, že pohár zůstal doma.
Zástupce Chaosu ve skupině útěchy jistě najdete sami ;-)

Kompletní dokumentace: http://chaosbridge.wz.cz/download/camp2007-dokumentace.doc

Chaos Camp - párový turnaj - 6.7.2007

*** North ***

Rank No Pair Result

1. 18 Bahnikova - Bahnik 66.44 %
2. 19 Bahnik O. - Poslednik 56.94 %
3. 15 Hozda - Vanek 54.86 %
4. 17 Ludvik - Kraus 52.08 %
5. 14 Kyptova - Humpal 50.93 %
6. 13 Demlova - Pospisil 45.83 %
7. 11 Dvorak - Lusk 44.44 %
8. 12 Heppner - Sura 42.13 %
9. 16 Pisova - Kypta 36.34 %

*** East ***

Rank No Pair Result

1. 7 Krausova - Skliba 56.94 %
2. 5 Nulicek - Lastovicka 55.56 %
= 2 Teichmann - Zylka 55.56 %
4. 9 Svobodova - Svoboda 54.86 %
5. 6 Kupkova - Vajdova 51.85 %
6. 8 Hlavac - Frank 45.83 %
7. 4 Henzlovi 44.44 %
8. 3 Petrasek K. - Petrasek M. 43.29 %
9. 1 Cermakova - Tykvart 41.67 %

Napsal(a) Yetti dne 18.02.2007, přečteno 924x, komentováno 0x
Třetí ligy se zúčestnilo 6 družstev, výsledky jsou následující:

1. Wunderbar (PAR) 87 VP
2. Trutnov 87 VP
3. Hukot ČB 81 VP
4. Kralupy n.Vlt. 74 VP
5. KACR (BKP) 63 VP
6. Chaos B (PAR) 54 VP

Kompletní excel s výsledky si můžete stáhnout zde
Napsal(a) Jelen dne 04.01.2007, přečteno 898x, komentováno 0x
Turnaj na 3x6 rozdání (IMP)

1. Přemek - Míla +17
2. Cajti - Honza +5
3. Olda - Myš -1
4. Iva - Jelen -21
Napsal(a) Jelen dne 04.01.2007, přečteno 668x, komentováno 0x
6 párů hrálo v Pardubicích každý s každým na 12 rozdání (celkem 60 krabic). Hodnocení bylo cross-impy s převodem na VP (to druhé číslo je průměr na zápas).

1. Bahník O. - Posledník 102,5 20,5
2. Hlaváč J. - Sigmund 88 17,6
3. Šklíba - Pojman 70 14,0
4. Jelínek P. - Píša 65 13,0
5. Kurka O. - Lusk 64 12,8
6. Bernsteinovi 56,5 11,3

Pro pozorné čtenáře: poloviční VP nejsou zbytky po trestných bodech, ale důsledkem toho, že cross-impy nejsou celá čísla a jejich součet může padnout mezi dvě hodnoty VP.
Napsal(a) Yetti dne 15.12.2006, přečteno 737x, komentováno 0x
Hráli jsme cross-imp s vyvažováním linek na 4 stoly a 28 rozdání. Prvních 8 rozdání mícháno, rozdání 9-28 jsme vzali z prvního kola přeboru seniorů. Počítal Jelen. Výsledky (průměr IMP na krabici):

1. Bahník O.-Posledník +2,82
2. Jelínek P.-Píša +1,05
3. Frabša-Macura +0,43
4. Černá A.-Petrásek +0,23
5. Novotný-Pojman +0,05
6. Hlaváč-Zeithaml -0,56
7. Beran-Nulíček -1,11
8. Kurka O.-Lusk -2,90